Kancelejas preces

SIA „Baltijas Biroju Serviss” piedāvā plašāko kancelejas preču klāstu, kas var nodrošināt ikviena uzņēmuma vajadzības!

 

Katram cilvēkam ir sava gaumes un garšas izjūta. Un tieši tāpat katram ir izjūta par to, ar kādu pildspalvu ir patīkami parakstīties. Tu un mēs zinām, cik neskaitāmi daudz veidu un iespēju ir kancelejas preču pasaulē! Kancelejas preču garšas džungļos ir viss – gan Tavas kolēģes iecienītākā sudrabainā pildspalva, gan tievais grafīts kolēģa zīmulim. Jautā, un mēs ieteiksim piemērotākās preces katrai situācijai:

  • ekonomiskas kancelejas preces ikdienas lietošanai;
  • ar augstu kvalitāti un izturību – īpašiem, reprezentabliem nolūkiem;
  • pašiem svarīgākajiem brīžiem – vadībai darbā ar klientiem un partneriem.

Mēs izvēlamies tikai vislabāko un sadarbojamies ar tādu zīmolu izplatītājiem kā "Cello", "Forpus", "Staedtler", "Penac", "Stabilo", "Pilot", "Citizen", "3M", "Bantex", "Esselte", "Smead", "Leitz" un citiem. Izvēlies un nopērc sev nepieciešamās kancelejas preces!  Piedāvājam arī visu, kas nepieciešams, lai birojā būtu komfortabli un telpas būtu sakoptas – ziepes, papīra dvieļus, birstes, švammes, tīrīsanas līdzekļus un citas ikdienā noderīgas lietas. Aplūko saimniecības preču klāstu un izvēlies sev vajadzīgo!

Vai arī, ja ir vajadzīga palīdzība, konsultācija, sazinieties ar „Baltijas Biroju Servisa” klientu konsultantiem un mūsu darbinieki atradīs vislabāko risinājumu kancelejas preču iegādei tieši Jūsu pārstāvētajam uzņēmumam. 

Labākais risinājums veiksmīgam biroja darbam!

Pieteikt uzpildītu kārtridžu
Kontakti
Tālrunis:
80205050
E-pasts: