All-In-One datori

21.11.2019.

Kas ir ALL–IN–ONE dators?

ALL–IN–ONE dators ir mūsdienīgs risinājums Latvijas birojiem – adekvāta cena, darbavietas optimizācija, ekonomiski un ērti!

ALL–IN–ONE datorā ir iebūvēts viss darbam nepieciešamais – procesors, atmiņas karte, skaļruņi, Wi-Fi uztvērējs un citi.
Tas izskatās kā parasts monitors, bet ir gatavs ikdienas darbam, kad to pievieno strāvai. Divi no ALL–IN–ONE datoru modeļiem – G40 Pro un G70 Pro – ir ar ergonomiskiem un rotējošiem ekrāniem.

Tavs ikdienas darbs kļūs:

  • IZDEVĪGĀKS, jo patērē mazāk laika komplektējot un iegādājoties datoru un tā papildaprīkojumu, ALL–IN–ONE datora cena ir adekvāta;
  • ĒRTĀKS, jo monitors aizņem mazāk vietas, to ērti pārvietot;
  • ESTĒTISKĀKS, jo nav nekārtības, lieku vadu un zem galda ir vairāk vietas kājām, līdz ar to vieglāk uzkopt;
  • PIELĀGOJAMĀKS, jo datora komponentes var papildināt nākotnes vajadzībām, palielinot cieto disku vai operatīvo atmiņu;
  • DABAI DRAUDZĪGĀKS, jo ir klusāks un patērē mazāk elektroenerģijas;
  • SMALKĀKS, jo Tu varēsi lepni stāstīt, kad kolēģis vai draugs prasīs, kā Tu strādā bez sistēmbloka!?

Svarīgi, ka izvēlēto datoru pats varēsi aprīkot ar nepieciešamo jaudu, ātrumu un atmiņu, izvēloties kādu no četrām kategorijām, Office, Advanced, Bussiness vai Expert. Tieši tik viegli tas ir!

Kāpēc Tev vajadzīgs tieši AvTech ALL–IN–ONE dators?

Monitorā ir iebūvēts viss darbam nepieciešamais!
Tehnoloģijas pasaulē aizņem arvien mazāk un mazāk vietas. Esi progresīvs un seko līdzi jaunākajām tehnoloģiju tendencēm? Tu novērtē kārtību uz galda un birojā vai mājās nepieciešams optimizēt vietu? Varbūt esi par saprātīgu izvēli un adekvātu cenu, turklāt zini, kāds datora tips Tev nepieciešams?
AvTech ALL–IN–ONE dators ir īstā izvēle, jo tas ir mūsdienīgs risinājums; ir tikai viens strāvas vads, pārējais iebūvēts monitorā. Protams, bezvadu peli un tastatūru izvēlies pats! Svarīgi, ka datoru vari konfigurēt un pielāgot savām vajadzībām. Vienkārši uzliec un galda un gatavs!

Kādu AvTech ALL–IN–ONE datoru izvēlēties?

Izvēlies sev tīkamu datora modeli un piemeklē tam atbilstošāko klasifikāciju: Office, Advanced, Bussiness vai Expert.


Kāpēc tas ir svarīgi? Tev noliktavā nevajag pārlieku dārgu datoru ar papildfunkcijām, ja nepieciešams printēt tikai pavadzīmes, savukārt Tu noteikti novērtēsi ALL–IN–ONE Expert klasifikācijas datoru, kad veidosi mūsdienīgu dizainu profesionālā grafiskajā programmā.

Office

Perfekta izvēle vienas programmas lietošanai ikdienā.
Lieliski strādā ar atvērtām 1–2 datorprogrammām vai lapām on-line režīmā, veicot vienu konkrētu funkciju atkal un atkal. Piemērots, ja katru dienu jāveic viena un tā pati darbība datorā kādā no MS Word vai Excel.  Piemēram, noliktavām (pakošanai, saiņošanai, uzlīmju printēšanai) vai viena veida grāmatvedības veikšanai.

 

Bussiness

Perfekta izvēle, ja ikdienā jāapstrādā apjomīgi faili.
Piemēram, nodaļas vadītājiem, grāmatvežiem, zvanu centra darbiniekiem, sistēmas administratoriem, tipogrāfijas projektu sagatavotājiem. Vienlaicīgi var strādāt ar liela apjoma MS Excel failiem vai līdz 8 dažādām programmām un 10 vienlaicīgi atvērtām lapām interneta pārlūkā. Atsevišķiem modeļiem ir monitori ar maināmu augstumu un grozāmu ekrānu ērtākai strādāšanai.

Advanced

Izcila izvēle ikdienas lietošanai.
Darbosies ātri ar 3–5 vienlaicīgi atvērtām datorprogrammām vai lapām interneta pārlūkā. Populāra izvēle sekretārei, datu ievades operatoram, ārstiem praksēs, pārdevējiem, noliktavas darbiniekiem, autoservisos, viesnīcās, skolotājiem, žurnālistiem. Atsevišķu modeļu monitori ir ar maināmu augstumu ergonomiskai strādāšanai. 

 

Expert

Šis dators spēj visu.
Perfekta izvēle vadītājiem, arhitektiem, apjomīgu datu analītiķiem.
ALL–IN–ONE dators jaudīgi darbosies ar jebkuru daudzumu programmām, failiem, interneta pārlūkiem. Atsevišķiem modeļiem ir monitori ar maināmu augstumu un grozāmu ekrānu ērtākai strādāšanai. 

 

Sadarbībā ar GRENKE Leasing - piedāvājam biroja tehnikas līzingu, kas dod iespēju maziem un vidējiem uzņēmumiem iegādāties mūsdienīgu aprīkojumu uz nomaksu. Vairāk.


Pieteikt uzpildītu kārtridžu
Kontakti
Tālrunis:
80205050
E-pasts: