Alternatīvie kārtridži „GO Print”

Ietaupi kārtridžu uzpildei!

 

Lai piedāvātu klientiem augstu alternatīvo kārtridžu kvalitāti un samazinātu izmaksas par oriģinālo kārtridžu iegādi, SIA „Baltijas Biroju Serviss” izstrādājis jaunu preču zīmi „GO Print”, kas apstiprināta Eiropas patentu valdē. „GO Print” ir alternatīvie kārtridži, kas atbilst oriģinālo kārtridžu kvalitātei, ļaujot klientam ietaupīt līdz pat 50% finanšu līdzekļu.

Latvijā ražotie preču zīmes „GO Print” alternatīvie kārtridži ir izstrādāti, ieguldot daudzos gados uzkrātās zināšanas, apkopojot un analizējot izpētes un testēšanas rezultātus, ievērojot izejmateriālu un to sastāvdaļu saderību, tādējādi iegūstot augstu un nemainīgu kvalitāti.

Ieguvumi, lietojot „GO Print” kārtridžus:

  • ražošanas procesā katrs kārtridžs tiek individuāli testēts, novēršot varbūtību, ka Jūs varētu saskarties ar jebkādiem defektiem, nodrošinot nepārtrauktu iekārtas darbību;
  • „GO Print” kārtridži nodrošina augstu izdrukas kvalitāti, izdrukas daudzums atbilst ražotāju oriģināli noteiktajam izdruku skaitam;
  • katrs „GO Print” kārtridžs tiek marķēts un iepakots „airbag” (gaisa spilvenā), kas nodrošina drošu transportēšanu, izvairoties no triecieniem un negatīvas ārējās vides ietekmes;
  • nodrošinām „GO Print” kārtridžu ražošanu un garantijas apkalpošanu; 
  • „GO Print” kārtridžus ir iespējams uzpildīt un lietot atkārtoti.

Atrodi savam printerim atbilstošo "GO Print" vai sazinieties ar "Baltijas Biroju Serviss" klientu konsultantiem, kuri palīdzēs Jums to izdarīt! 

SIA “Baltijas Biroju Serviss” apliecina, ka drukas iekārtu izejmateriālu, zīmola GO Print tonera un tintes kasetņu ražošanā SIA “Baltijas Biroju Serviss” izmanto un nodrošina sekojošus pretviltošanas aizsardzības līdzekļus:

1. Toneru un tintes kasetnes ir iepakotas aizsargmateriālā, tik biezā, ka tas spēj aizsargāt tos no mitruma un putekļiem ilgtermiņa uzglabāšanas laikā, kā arī pasargā tos no apkārtējās vides iedarbības, triecieniem u.c. iedarbības.

2. Lai nodrošinātu kārtridžu identifiēšanu uz katra iepakojuma un kasetnes ir uzlīme ar svītru kodu, pēc kura iespējams identificēt katru kasetni (ražotāju, ražošanas datumu, partiju u.c. informāciju).

3. Tonera un tinetes kasetnes ir iepakotas mūsdienīgā dizaina kartona iepakojumā, ar atbilstošiem modeļu un kodu attēliem uz tās. Kā arī ar ērtu atvēršanas iespēju.

Izvēlies labāko un ietaupi!

 

Pieteikt uzpildītu kārtridžu
Kontakti
Tālrunis:
80205050
E-pasts: