Kāpēc mēs?

Mūsu vērtības un solījums klientiem.

 

"Baltijas Biroju Serviss" – labākais risinājums veiksmīgam biroju darbam!

Mēs saprotam, ka Jūsu dinamiskajā ikdienā ir būtiski, lai kārtība valdītu arī sīkumos. Uzpildīt printera kārtridžu, iegādāties papīru un atrisināt citus jautājumus, kas nepieciešami veiksmīgam biroja ikdienas darbam, piedāvājam uzņēmumā Baltijas Biroju Serviss. Tas nozīmē ne tikai plašu kancelejas preču klāstu un ērtu iepirkšanos, bet arī pieredzējušus meistarus un rūpīgu attieksmi – vienmēr raiti un laicīgi.

Kāpēc mēs izveidojām "Baltijas Biroju Servisu"?

Kad 2002. gadā sākām piedāvāt kārtridžu uzpildes pakalpojumus, bijām tikai divi darbinieki. Drīz vien atklājām, ka mūsu klientiem trūkst pilna servisa biroja pakalpojuma sniedzēja, kas vienkopus piedāvātu gan kārtridžu uzpildi un apkopi, gan teicamas kvalitātes biroja preces. Kopš tā laika ar savu neatlaidību un mērķtiecību esam izveidojuši uzņēmumu ar vairāk nekā 50 profesionāliem un atsaucīgiem darbiniekiem, kas vienmēr priecāsies Jums palīdzēt biroja darba plānošanā. Esam vieni no pirmajiem Latvijā, kuri ražo alternatīvos kārtridžus „GO Print”, kas ļauj Jums ietaupīt un būt draudzīgākiem pret vidi.

„Labi paveikts darbs sniedz patiesu gandarījumu, tādēļ mums ir svarīgi iedziļināties un atrast individuālu risinājumu ikvienam pasūtītājam. Priecājamies, ka šo pieeju novērtē un klienti mūs atzīst par labākajiem savā nozarē.”

Draudzīgais SIA "Baltijas Biroju Serviss" kolektīvs

 

Kas mums ir svarīgi?

  • Kvalitāte. Rūpīgi izvēlamies biroja un kancelejas preces un pasūtām tikai no pārbaudītiem un uzticamiem ražotājiem.
  • Uzticība. Jau vairāk nekā desmit gadus mums uzticas dažāda lieluma uzņēmumi visā Latvijā, jo spējam nodrošināt teicamu servisu un piedāvāt kvalitatīvas biroja preces. Esam par atklātu un uzticamu sadarbību.
  • Atbildība. Mēs lepojamies ne tikai ar mūsu ilggadējiem klientiem, bet arī ar mūsu pieredzējušajiem darbiniekiem, kuri ir profesionāļi savā jomā, atbildīgi un atsaucīgi.
  • Izaugsme. Nepārtraukti meklējam iespējas pilnveidot savu servisu, kārtridžu uzpildes un apkopes pakalpojumu kvalitāti.
  • Vides aizsardzība. Esam radījuši alternatīvos kārtridžus „Go Print”, kas ir saudzīgāki pret apkārtējo vidi un ļauj to saglabāt tīrāku Latvijā gan mums, gan mūsu bērniem.

Mūs novērtē

Uzņēmumam attīstoties un palielinoties pasūtījumu skaitam, sapratām – lai saglabātu kvalitāti un arī turpmāk spētu nodrošināt pasūtījumu izpildi noteiktā laikā, ir nepieciešams pilnveidot darba organizāciju. Lepojamies, ka tagad mūsu uzņēmuma vadības sistēma ir auditēta un atzīta par atbilstošu ISO standartu prasībām. Esam ieguvuši ISO sertifikātus 9001:2015 un 14001:2015.

Esiet gudri – izvēlieties labāko! 

Pieteikt uzpildītu kārtridžu
Kontakti
Tālrunis:
80205050
E-pasts: