Kas ir Labākie.lv?

2002. gadā savu darbību sākām kā SIA Baltijas biroju serviss, kad bijām vieni no pirmajiem uzņēmumiem Latvijā, kas saviem klientiem piedāvāja profesionālu kārtridžu uzpildes pakalpojumu. Lai mūsu klientiem nodrošinātu plašāko preču un pakalpojumu klāstu, kopš 2022. gada sākuma esam kļuvuši par viena no lielākajiem biroja apgādes uzņēmumiem Latvijā AS A-Birojs daļu.

Ar ko Labākie.lv atšķiras no citiem sadarbības partneriem?

Galvenā mūsu klientu priekšrocība ir pieejams plašs preču un pakalpojumu klāsts, kas sniedz iespēju būtiski ietaupīt laiku un samazināt izmaksas, strādājot ar vienu, uzticamu piegādātāju.

  • piegādājam gan biroja preces, gan pārtiku
  • sniedzam virkni biroja ikdienai svarīgu pakalpojumu
  • plašs preču un pakalpojumu klāsts

Mēs rūpējamies par savu klientu ērtībām un nodrošinām to, lai katrs varētu koncentrēties uz būtiskāko un birojā nebūtu jāsatraucas par saimnieciskas dabas jautājumiem!

 

Kas mums ir svarīgi?

  • Kvalitāte. Rūpīgi izvēlamies biroja un kancelejas preces un pasūtām tikai no pārbaudītiem un uzticamiem ražotājiem.
  • Uzticība. Jau vairāk nekā desmit gadus mums uzticas dažāda lieluma uzņēmumi visā Latvijā, jo spējam nodrošināt teicamu servisu un piedāvāt kvalitatīvas biroja preces. Esam par atklātu un uzticamu sadarbību.
  • Atbildība. Mēs lepojamies ne tikai ar mūsu ilggadējiem klientiem, bet arī ar mūsu pieredzējušajiem darbiniekiem, kuri ir profesionāļi savā jomā, atbildīgi un atsaucīgi.
  • Izaugsme. Nepārtraukti meklējam iespējas pilnveidot savu servisu, kārtridžu uzpildes un apkopes pakalpojumu kvalitāti.
  • Vides aizsardzība. Esam radījuši alternatīvos kārtridžus „Go Print”, kas ir saudzīgāki pret apkārtējo vidi un ļauj to saglabāt tīrāku Latvijā gan mums, gan mūsu bērniem.

Kā es varu sazināties ar Labākie.lv?

Klientu apkalpošanas un pasūtījuma apstrādes daļas darba laiks ir darba dienās no plkst. 8:30 līdz 17:00, zvanot uz +371 63331122 vai rakstot uz info@labakie.lv.

 

_____________________________________________________________________

 

Hestio biroju serviss

Ikviena uzņēmuma izdevumos parādās tādas pozīcijas kā kancelejas preces, biroja tehnika un tās uzturēšana utt. Atkarībā no uzņēmuma darbinieku skaita un darbības jomas šie izdevumi reālajos skaitļos var būt visai ievērojami. Savukārt, ir uzņēmumi, kuru misija ir saparūpēt tās preces, kas nodrošina citu uzņēmumu biroja un administrācijas darbību. 

Kāpēc ir vērts slēgt līgumu ar biroja servisa uzņēmumu?

Neskatoties uz to, ka faktiskajos skaitļos kancelejas preces var veidot  ievērojamas summas, tās nekad nesasniegs to izdevumu līmeni, kas ir attiecināmi uz tiešiem ražošanas vai uzņēmējdarbības izdevumiem. Piemēram, kokapstrādes uzņēmumam noteikti vienas no lielākajām izdevumu pozīcijām ir izejmateriāli un personāls. Apģērbu veikalam tās var būt gan pašas telpu izmaksas, gan pārdodamais apģērbs. Tomēr, ja jūs dodaties uz veikalu iegādāties kancelejas preces, jūs tērējat ievērojamu laiku no savas darba dienas. Papildus rodas izdevumi ceļam. Ir vērts atzīmēt, ka specializētajos interneta veikalos ir daudz patīkamākas cenas un tās pieejamas ar piegādi.

Birojs nav tikai kancelejas piederumi

Neskatoties uz to, ka kancelejas precēm ir būtiska loma biroja darbības nodrošināšanā, birojs nav tikai tās. Birojs pirmām kārtām ir cilvēki. Un ikvienam cilvēkam regulāri ir jāuzņem ūdens, jo kā zināms, cilvēks pamatā sastāv no tā. Kā risnājums biroja servisa uzņēmumos ir dzeramā ūdens iekārtu noma. Šīs iekārtas nodrošina ne tikai ūdens dzesēšanu, uzsildīšanu un gāzēšanu, bet to arī filtrē. Līdz ar to paaugstinās ūdens kvalitāte, papildus neradot izdevumus dzeramā ūdens iegādei.

Kafija veiksmīgu līgumu parakstīšanai

Runājot par ūdeni, nevar aizmirst par labas kafijas nozīmi mūsdienu pārrunu procesā. Kvalitatīvas kafijas pagatavošanai biroja apstākļos nepieciešamas kvalitatīvas iekārtas. Tādas iekārtas ir regulāri arī jāapkopj, tādēļ daudziem uzņēmējiem var šķist nepieņemami investēt šādas iekārtas iegādē. Tas arī nav jādara. Mūsdienīgā biroju servisa pakalpojumu uzņēmumā ir iespējama arī kafijas automātu noma. Par šādu pakalpojumu īpaši aizdomāties ir vērts uzņēmumiem, kuru birojā strādā gados jauns personāls, jo mileniāļi un jo sevišķi Z paaudzes darbinieki šo novērtēs kā īpašu bonusu darbavietā.

Biroju servisa uzņēmums parūpēsies par biroja tehnisko sirdi

Protams, ikviena biroja patiesā “sirds” ir kāds cilvēks, uz kura pleciem ir šie pienākumi. Tomēr katrā birojā ir iekārta, kas nodrošina visu dokumentu apriti. Bez šīs tehniskās “sirds” biroja dabība apstājas. Lai tas nenotiktu vai arī lai problēmas varētu operatīvi atrisināt, ir nepieciešams drukas iekārtu serviss. Mūsdienīgs biroju serviss spēj nodrošināt ne tikai kancelejas preces un iekārtu nomu, bet arī uztur drukas iekārtu dzīvotspēju. 

Izmantojiet modernu biroju servisu

Šobrīd ir skaidrs, ka biroju serviss ir ekonomiski izdevīgs pakalpojums ikvienam uzņēmumam, jo nodrošina kancelejas preču piegādes. Moderns pakalpojuma sniedzējs nodrošina arī plašu pakalpojumu un nomas iespējas, tādēļ īpaši vidēja un liela izmēra uzņēmumiem biroju servisa uzņēmums ir spēcīgs atbalsts administratīvā procesa nodrošināšanā. Iesakām izmantot modernus biroja servisa pakalpojumus, lai jums pašiem būtu vairāk resursu pievērsties tām lietām, kas jums nes peļņu.

 

Raksts tapis sadarbībā ar satura un digitālālā mārketinga aģentūru Zīle

Kontakti
Tālrunis:
63331122
E-pasts: