Kas ir Labākie.lv?

2002. gadā savu darbību sākām kā SIA Baltijas biroju serviss, kad bijām vieni no pirmajiem uzņēmumiem Latvijā, kas saviem klientiem piedāvāja profesionālu kārtridžu uzpildes pakalpojumu. Lai mūsu klientiem nodrošinātu plašāko preču un pakalpojumu klāstu, kopš 2022. gada sākuma esam kļuvuši par viena no lielākajiem biroja apgādes uzņēmumiem Latvijā AS A-Birojs daļu.

Ar ko Labākie.lv atšķiras no citiem sadarbības partneriem?

Galvenā mūsu klientu priekšrocība ir pieejams plašs preču un pakalpojumu klāsts, kas sniedz iespēju būtiski ietaupīt laiku un samazināt izmaksas, strādājot ar vienu, uzticamu piegādātāju.

  • piegādājam gan biroja preces, gan pārtiku
  • sniedzam virkni biroja ikdienai svarīgu pakalpojumu
  • plašs preču un pakalpojumu klāsts

Mēs rūpējamies par savu klientu ērtībām un nodrošinām to, lai katrs varētu koncentrēties uz būtiskāko un birojā nebūtu jāsatraucas par saimnieciskas dabas jautājumiem!

 

Kas mums ir svarīgi?

  • Kvalitāte. Rūpīgi izvēlamies biroja un kancelejas preces un pasūtām tikai no pārbaudītiem un uzticamiem ražotājiem.
  • Uzticība. Jau vairāk nekā desmit gadus mums uzticas dažāda lieluma uzņēmumi visā Latvijā, jo spējam nodrošināt teicamu servisu un piedāvāt kvalitatīvas biroja preces. Esam par atklātu un uzticamu sadarbību.
  • Atbildība. Mēs lepojamies ne tikai ar mūsu ilggadējiem klientiem, bet arī ar mūsu pieredzējušajiem darbiniekiem, kuri ir profesionāļi savā jomā, atbildīgi un atsaucīgi.
  • Izaugsme. Nepārtraukti meklējam iespējas pilnveidot savu servisu, kārtridžu uzpildes un apkopes pakalpojumu kvalitāti.
  • Vides aizsardzība. Esam radījuši alternatīvos kārtridžus „Go Print”, kas ir saudzīgāki pret apkārtējo vidi un ļauj to saglabāt tīrāku Latvijā gan mums, gan mūsu bērniem.

Kā es varu sazināties ar Labākie.lv?

Klientu apkalpošanas un pasūtījuma apstrādes daļas darba laiks ir darba dienās no plkst. 8:30 līdz 17:00, zvanot uz +371 63331122 vai rakstot uz info@labakie.lv.

Kontakti
Tālrunis:
63331122
E-pasts: